Najlepsze zabawki erotyczne dla każdego ciała

TECHNOLOGIA SEKSU PRZESZŁA W ciągu ostatnich dziesięciu lat długą drogę – nie tylko pod względem akceptacji i uznania społecznego, ale także nowoczesnych technologii. Dawno minęły czasy niezgrabnych, różowych plastikowych króliczków i zabawek erotycznych, które przypominają podróbki. Dzisiaj’ zabawki są tworzone przez nauczycieli seksu, lekarzy i kilku ludzi na świecie najwięksi seksperci. Obejmują one najwyższej jakości silikon medyczny, solidne połączenie Bluetooth, programowalne wzorce wibracji i kilka silników zaprojektowanych tak, aby zapewnić Ci dobrą zabawę.

Tam’ Nigdy nie jest trudno zainwestować w odrobinę dodatkowej dbałości o siebie. Oto najlepsze zabawki erotyczne, wibracje, mądre wibracje, osobiste masażery i urządzenia do masażu, z których każde oferujemy bezpośrednio sprawdziliśmy. Tam’ jest tu coś dla każdej osoby, każdej płci i każdego ciała. Język tych produktów jest’ t stale uwzględnia płeć, ale byliśmy blisko testowania ze stanem umysłu włączającym płeć, sprawdzając go z wybranymi obszarami narządów płciowych, ciałami i towarzyszami.

Zapoznaj się z naszymi różnymi innymi przeglądami dotyczącymi sypialni, w tym z produktami Finest Vibes, Best Lubes, Ideal Bed Materac i Ideal Audio Maker.Przeczytaj tutaj wibrator prostaty Na naszej stronie

Które zabawki są dla mojego ciała?

Wcześniejsze

V Przemysł technologii seksualnych tak naprawdę uwarunkował nas, abyśmy rozważali zabawki w odniesieniu do mężczyzn i kobiet, penisa i kanału pochwy, ale to’ jest uproszczone i niepoprawne, ale stanowi uzupełnienie szerszej historii dotyczącej związku między genitaliami a seksem. To’ jest nieprzydatne i mam co do tego wiele przeczuć. Staramy się podawać jak najwięcej szczegółów i używamy terminów fizjologicznych do zdefiniowania poszczególnych stref erotycznych – a jest ich znacznie więcej niż tylko P i V.

Srom to zewnętrzna część pochwy. Składa się z warg sromowych większych, warg sromowych mniejszych, cewki moczowej i łechtaczki. Łechtaczka jest ośrodkiem nerwów erogennych w sromie i stanowi ją’ jest dużo większy niż tylko część zewnętrzna. Jego wewnętrzne struktury rozciągają się na obie strony obszaru pochwy, czyli miejsca, w którym się znajdujesz. znajdę punkt G – obszar promowany przez zabawki, który jest skierowany w stronę przodu Twojego ciała.

Phallus jest tym, co’ Jest często opisywany jako trzon penisa i obejmuje wiele stref erotycznych. Żołądź to szczyt fallusa, zwykle określany jakobdquo; głowa, a wędzidełko to cienki pasek tkanki łącznej na dnie żołędzi, który może być szczególnie świadomie ukierunkowany na stymulację. Wreszcie odbyt jest, cóż i do cholery; to” to odbyt. Odbyt to wewnętrzna część, która przylega do odbytnicy. Obydwa te obszary mogą stanowić świadomą stymulację wewnętrzną i zewnętrzną.

Dla osób urodzonych z fallusami istnieje’ jest tu dodatkowy obszar erotyczny: prostata lub punkt P. Jest to gruczoł wielkości orzecha włoskiego, który znajduje się pomiędzy wewnętrznymi ścianami penisa a odbytnicą i można do niego dotrzeć za pomocą zabawek zakrzywionych w kierunku przodu ciała.

Idealny klimat dla każdego typu ciała

Dame Dip

Rozumiesz stwierdzenie „ Najpierw konsumujesz oczami?” Zakładam, że ma to szczególne zastosowanie w przypadku zabawek erotycznych. Wygląd i klimat zabawki erotycznej muszą być dla mnie istotne; jeśli tak nie jest to coś przyjemnego do oglądania, myślę nie mam zamiaru się z tym wiązać. Dama’ Warto sprawdzić klimat Dip, podobnie jak innych zabawek tej firmy. Ma piękne kolory, takie jak niesamowity, uspokajający barwinek i rumiana, trwała śliwka. W dłoni czuje się zmysłowo, wszystkie krzywizny i zagłębienia, z niewielkim szczytem pośrodku, który stymuluje cechy sromu lub wędzidełka. Z boku wygląda trochę jak język, co również jest odważne.

Dip to prosta zabawka. To jest to wodoodporna konstrukcja pokryta silikonem i cicha. Używanie go to przyjemność, czuć go w dłoni i wewnątrz ciała. Tam” to stopień połysku i układ poniżej, którego po prostu nie widać w zabawkach, których cena jest równie opłacalna jak Dip.

Najlepsza zabawka do ssania dla większości osób

Zabawka pulsacyjna Satisfyer Pro 2 Gen 3

Satisfyer Pro 2 Gen 3 zasługuje na swoją nazwę. To jest jest wszechstronny, mocny i zaskakująco delikatny. Cały korpus Gen 3 pokryty jest miękkim silikonem, dzięki czemu jest… jest mniej skomplikowany do zrozumienia niż poprzednie wersje. Wszystkie przełączniki są dogodnie rozmieszczone z tyłu zabawki, dokładnie w miejscu, w którym naturalnie opadają Twoje palce.

To to wyrafinowana wersja wypróbowanego i prawdziwego projektu, i mam wrażenie, że tak właśnie jest. Konstrukcja tej zabawki charakteryzuje się pewnym stopniem staranności i wykonania, które cenię. Usta są zdejmowane, więc można je wyczyścić lub wymienić na zupełnie nowebdquo; ciekłe powietrze usta – bardziej imitują dotyk niż uczucie ssania lub pulsowania powietrza, co jest przyjemną zmianą tempa. Gen 3 dodatkowo posiada zintegrowaną funkcję rezonansu. Trzeci przełącznik włącza zabawkę z wzorami wibracji, które mogą uwydatnić efekty, gdy jestem w centrum uwagi.

Najlepsza luksusowa zabawka ssąca

Statek wycieczkowy Lelo Sona 2

Zabawki ssące zmieniają życie, jeśli jesz” Nigdy wcześniej z nich nie korzystałem, a po przetestowaniu ich wielu mogę z całą pewnością stwierdzić, że Sona 2 Cruise to absolutnie najlepsza zabawka ssąca klasy premium na rynku. To jest to taki, po który sięgałem nawet poza godzinami testowania. Korpus idealnie pasuje do mojej dłoni, przełączniki znajdują się w rozsądnych miejscach, a zakres intensywności odpowiada niemal dowolnym preferencjom.

Rejsowa część nazwy nawiązuje do Lelo’ Technologia tempomatu–– sprawia, że ​​zabawka zwiększa siłę, gdy mocno dociśniesz ją do ciała. To jest to mądra zabawka seksualna i moja najważniejsza rekomendacja dla każdej osoby, która chce spróbować czegoś nowego.

Idealny klimat różdżki

Magiczna różdżka Mini

Początkowa Magiczna Różdżka zawsze była trochę nieporęczna. Poza tym łączy się z powierzchnią ściany, a ja nigdy nie miałem doświadczenia seksualnego, które byłoby lepsze dzięki widoczności przedłużacza. Mini rozwiązuje oba te problemy. To jest jest malutki, wygodnie mieści się w jednej dłoni i nie jest tak ciężki. Można go ładować, więc nie ma potrzeby grzebania w przewodach podczas korzystania z urządzenia. ponownie go wykorzystać. Ponadto zapewnia dużą żywotność baterii wynoszącą 2,5 godziny na jednym ładowaniu.

Szeroka główka różdżki zapewnia dudnienie wibracji, które zaczynają się raczej od łagodnego i zwiększają się do wytrzymałości, którą można poczuć w zębach. Jednak poniżej dzieją się dwie niesamowite rzeczy. Po pierwsze, dudniąca główka jest odizolowana od reszty różdżki, więc nigdy nie powoduje zmęczenia ani drętwienia dłoni po potrząśnięciu. Po drugie, kształt głowy wskazuje, że możesz wykorzystać poziomy koniec lub krawędzie do uwydatnienia szerokich obszarów dowolnego obszaru erotycznego, jednakże możesz użyć boku, aby uzyskać zaskakująco precyzyjne i ukierunkowane podniecenie. Dość powiedzieć, że Magic Wand Mini to jeden z moich nowych, absolutnych ulubieńców.

Najlepszy sprzęt erotyczny dla większości ludzi

Dolar Motorbunny

Zazwyczaj istnieją dwa rodzaje domowych twórców seksu. Te, które mają zabawkę na końcu ramienia pchającego robota i te, na których opierasz się jak na siodle, podczas gdy on wibruje siedzisko i przymocowaną zabawkę. Motorbunny Buck ma podwójne zobowiązania. To jest to maszyna w stylu Sybian, która może również pchać.

Bucks ma wibrujące siedzisko z zabawkową przystawką skierowaną w górę i w dół oraz umożliwia ruch w przód i w tył. Za pomocą dołączonego kontrolera możesz sterować obydwoma rodzajami stymulacji i, szczerze mówiąc, dostarcza on wrażeń, których naprawdę nie możesz osiągnąć”. nie można uzyskać z żadnego innego rodzaju zabawki. To naprawdę wyjątkowe przeżycie. Bliźniacza wydajność sprawia, że ​​jest to doskonały wybór dla każdego, kto interesuje się domowymi urządzeniami do seksu, ponieważ niezależnie od tego, te punkty są drogie. Dzięki temu zarobisz co najmniej dwa razy więcej za dolara.

Idealny wibrator do szlifowania

Przyjemny zakład produkcyjny Laya III

Wiele zabawek erotycznych zaprojektowano z myślą o infiltracji, jednak Laya III skupia się wyłącznie na nacisku zewnętrznym. Możesz naciskać brzuch, osłaniając obszary erogenne, lub możesz robić to ręcznie. Uczucie to jest wyraźne, biorąc pod uwagę, że zabawka się trzęsie ibdquo; krany w tym samym czasie. Jeśli chcesz, wielozmysłowe doznania mogą być intensywne, ale dzięki siedmiu różnym stawkom i 3 różnym programom możliwe jest dodatkowo delikatne podniecenie. Cenię sobie również zamek podróżny, więc moja torba podręczna nie spełnia moich wymagań nie zaczynać ryczeć z własnej woli.

Przemyślanie zaprojektowany pierścień fallusa

MysteryVibe Tenuto Mini

Tenuto Mini to kontynuacja MysteryVibe” początkowe Tenuto, dość duża i myląca zabawka erotyczna, stworzona w celu stymulacji fallusa i obszarów przyległych. 2 osoby w grupie przetestowały starą odmianę i stwierdziły, że jest ona nieco niewygodna. Dzięki Tenuto Mini MysteryVibe rozwiązało kilka z tych problemów i sprawiło, że zabawka stała się znacznie lepsza.

Nowa odmiana ma znacznie mniejsze rozmiary (tak jakbdquo; Mini rdquo;-RRB-) i działa jak pierścień fallusowy z dodatkowymi dzwoneczkami i gwizdkami. Owija się wokół podstawy fallusa i ma 3 wibrujące silniki elektryczne – 2 po bokach i jeden na górze. Korpus jest półsztywny, a jednocześnie wystarczająco wszechstronny, aby wygodnie dopasować się do wyprostowanego fallusa, według klienta WIRED, Erica Ravenscrafta, jest najlepszy do użytku solo lub seksu penetracyjnego, podczas którego może się zrelaksować (i wibrować) między tobą a towarzyszem. Możesz zarządzać tym z aplikacji, więc nie musisz się martwić o próbę wsunięcia ręki pomiędzy ciebie towarzysz, aby zmienić tempo lub intensywność.

Przyjazny szklany wibrator

Szklany wibrator Kindred Black Violet Lady

Kindred Black’ katalog wellness związany z seksem jest pełen efektownych pozycji, takich jak Fioletowa Księżna poniżej, a mimo to jest to jedna z moich ulubionych. Szklane zabawki erotyczne mają długie tło. oni” są nietoksyczne i nieprzepuszczalne, dlatego też” są łatwe w czyszczeniu, a ponadto’ wyjątkowo trwały, niż można się spodziewać. Gładkie ciało wymaga odpowiedniego nałożenia różnych lubrykantów, co zapewnia gładkie i zmysłowe doznania, niezależnie od tego, czy ponownie sam lub z partnerem. Nie jest jednak rozkloszowana, więc jest… użycie analne nie jest wolne od ryzyka. Dodatkową wspaniałą rzeczą w szklanych zabawkach erotycznych jest to, że mogą stworzyć klasyczny wygląd, gdy są… nie jest używany. Dyskretny i stylowy

Wibrator Crave Vesper

Zabawki erotyczne są zwykle umieszczane w szafach, szafkach i ukrytych miejscach, aby chronić je przed szpiegowskimi oczami. Zachowaj to w tajemnicy, utrzymuj to w bezpiecznym miejscu; Gandalf wiedział, o czym mówi. Ta zabawka to jednak coś innego. To’ To rzecz, której używasz, a nie ukrywasz – jak Gwiazda Wieczorna. Vesper firmy Crave to smukły, skuteczny wibrator, który spełnia podwójne zadanie jako mocny naszyjnik.

Nawet jeśli nosisz’ Nie używaj go poza domem, to to niezwykle zdolna mała atmosfera. Ma tylko dwa ustawienia rezonansu (stabilny i pulsacyjny), jednak jest niesamowicie skuteczny jak na tak mały punkt, a do tego cichy szmer. Spiczasty kształt sprawia, że ​​jest to doskonały wybór dla ukierunkowanych emocji, a także’ jest na tyle potężny, że’ poczujesz jego wibracje głęboko w swoim ciele. Don’ Jednak nie umieściłem go w twoim ciele. Vesper to zabawka przeznaczona wyłącznie do użytku zewnętrznego. To’ jest żywy i dyskretny, modny i wyrafinowany. Ale przede wszystkim to’ to praktyczny dodatek dla każdego’ kolekcja.

Kieszonkowy i przystępny

Elastyczny klimat Dame Pom

Po prostu sprawdź tę małą rzecz! To jest jest uroczy i przyjemny. Pom to jeden z moich ulubionych produktów Dame. To kieszonkowy, wodoodporny model z pięcioma wzorami wibracji, pięcioma ustawieniami intensywności i miękkim, miękkim korpusem, który dopasowuje się do szerokiego zakresu stref erotycznych. Wibracje rozbrzmiewają w całej zabawce, niezależnie od ich pochodzenia ponownie skoncentrowałem się na tej sugestii. Dzięki temu możesz uzyskać ukierunkowaną i bardziej wszechstronną stymulację w jednej zabawce. Wypróbowywanie intensywności, trybów rezonansu, a także samego dotykania ciała (lub ciała innej osoby) może być świetną zabawą.

Pom’ Intuicyjny, ergonomiczny kształt sprawia, że ​​jest łatwy w użyciu w ciepłej chwili. Format przełącznika jest prosty. Możesz wygodnie poczuć, który przycisk jest który, bez patrzenia (duży i również), dzięki czemu możesz szybko przełączać się między ustawieniami i mocnymi stronami.

Author

Leave a Reply

Your email address will not be published.